AGRO ÇELİK;

Harman ve Tarım makinaları imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamız; Harman ve Tarım makineleri alanında müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, gelişen tarım sektöründe makineye duyulan ihtiyaca "Agro Çelik" kalitesiyle en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla kurulmuştur.

1975 yılında sektördeki faaliyetine başlayan firmamız, geçen zaman içinde pek çok firma, şahıs, kurum ve kuruluşa imalatını yaptığımız ürünlerimizle başarıyla hizmet vermiştir.

Ülkemizin dört bir yanında "Agro Çelik" etiketini taşıyan ürünlerimiz, firmamızın haklı gururu olmuşlardır. Şuana kadar ürünlerini teslim ettiğimiz müşterilerimizdeki, mutluluk bizlerin mutluluğu olmuştur.

İmalatımız; Depolu Harman Makinesi, Saman Turbosu, Otomatik Toplar Harman Makinesi, Süper Turbo Ot, Yonca ve Fasal Makinesi, Düz Harman Makinesi, Saman Aspiratörü, Akrobat Ot Toplama Tırmığı, Traktör Römorku ve Döküm Merdane'den oluşmaktadır.

AGRO ÇELİK; Makina talep ve ihtiyaç durumunda sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.